biuro@szkolenia-jsm.pl

  609 250 270

O Firmie

Nazywam się Sylwia Morzyniec. Jestem założycielem firmy J&SM. Jestem wykwalifikowanym nauczycielem praktykiem, licencjonowanym doradcą zawodowym I stopnia, trenerem oraz managerem. Swoje doświadczenie zawodowe nabywałam między innymi w placówkach edukacyjnych kształcących dzieci i młodzież oraz w szkole wyższej, w publicznych służbach zatrudnienia tj. Powiatowym Urzędzie Pracy, Małopolskiej Komendzie OHP,  Młodzieżowym Centrum Kariery OHP. Brałam udział w licznych projektach europejskich, przeprowadziłam kilkaset godzin szkoleń z umiejętności miękkich dla różnych grup odbiorców, ukazało się także kilka publikacji branżowych mojego autorstwa dotyczące kształcenia dorosłych na platformie EPALE.
 
Na przełomie kilkunastu lat pracy zawodowej, współpracując z różnymi pracodawcami, licznymi instytucjami rynku pracy nabyłam przekonania, iż aby efektywnie pracować i osiągać cele zawodowe potrzeba 100% wiedzy merytorycznej, 200% motywacji i zaangażowania oraz 300 % umiejętności osobistych.
To dzięki umiejętnościom jesteśmy w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji zawodowej, rozwiązać każdy konflikt, wynegocjować korzystny kontrakt, dobrze się zaprezentować, profesjonalnie przygotować i przeprowadzić spotkanie biznesowe, poradzić sobie ze stresem czy wypaleniem zawodowym.
 
Tego wszystkiego są Państwo w stanie się nauczyć, wyćwiczyć i praktykować.  
Akademia Rozwoju Kompetencji Zawodowych J&SM współpracuje z wykwalifikowaną kadrą trenerską. Są to przede wszystkim certyfikowani trenerzy, psycholodzy, coachowie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalistyczną wiedzą i powołaniem do wykonywania swoich zawodów. To także znakomici eksperci, praktycy zajmujący wysokie stanowiska  w sektorze administracji publicznej.
Nasze szkolenia łączą teorię z praktyką. Podczas zajęć stosujemy różne metody pracy, z czego najbardziej lubiane przez uczestników mają charakter warsztatowy.
Kładziemy ogromny nacisk na jakość prowadzonych zajęć, gdyż pragniemy z najwyższą starannością przekazać Państwu to co najistotniejsze w danym temacie i aby każdy uczestnik kończąc szkolenie miał poczucie, że jest właścicielem nowej wiedzy i umiejętności, a także  wracając do swoich obowiązków zawodowych, jest w pełni przygotowany do tego, aby je wdrażać w swoje życie zawodowe i praktykować.
Szkolenia organizowane przez firmę J&SM skierowane są do kadry zarządzającej jak i pracowników niższego szczebla. Na każdym etapie kariery zawodowej potrzebne są odpowiednie kompetencje, które łączą w sobie wiedzę, umiejętności i postawę.
 
Akademia Rozwoju Kompetencji Zawodowych J&SM chętnie pomoże Państwu w rozwoju osobistym, nabyciu niezbędnej wiedzy merytorycznej związanej z aktualnymi zmianami na rynku pracy, a także poprawić to co sprawia trudności w osiąganiu celów zawodowych, czy w zwykłych relacjach międzyludzkich.
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w szkoleniach J&SM.
 
Sylwia Morzyniec